Instalacje fotowoltaiczna dla domu

Fotowoltaika
dla Twojego domu

Fotowoltaika dla domu to tania i ekologiczna energia na każdy dzień!

Fotowoltaika dla domu

Czy to dla mnie?

Twoje rachunki za prąd cały czas rosną? Chciałbyś uniezależnić się od wzrostu cen energii elektrycznej i zapewnić sobie własne odnawialne jej źródło? Na wytwarzanie energii elektrycznej z mikroinstalacji nie jest potrzebne uzyskanie koncesji. Jest to prostsze niż myślisz – zamontowana instalacja nie wymaga obsługi z Twojej strony, a przyjazna aplikacja pozwala na zdalne monitorowanie efektów jej pracy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Fotowoltaika dla domu

Czy instalacja zaspokoi moje potrzeby?

Moc instalacji fotowoltaicznej jest uzależniona od indywidualnych potrzeb i warunków, między innymi: wielkości dachu lub wolnej działki, ekspozycji powierzchni dachu względem pozycji słońca, kąta nachylenia dachu, zacienień. Idealny byłby dach o ekspozycji południowej bez żadnych zacienień. Jeżeli jednak warunki są mniej sprzyjające, np. dach jest w orientacji wschód-zachód lub występuje zacienienie, to obliczamy moc instalacji tak, aby w pełni zaspokoiła zapotrzebowanie na energię elektryczną danego gospodarstwa domowego. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem technicznym poprzez wypełnienie formularza.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Fotowoltaika dla domu

W czym pomagamy?

Wraz z profesjonalnym doborem, montażem i uruchomieniem instalacji fotowoltaicznej zapewniamy pełną obsługę w załatwianiu wszelkich formalności (zgłoszenie instalacji do lokalnego dostawcy energii, złożenie wniosku o dotację w programie „Twój Prąd” lub „Czyste Powietrze”). Jeśli potrzebujesz środków na sfinansowanie inwestycji, dzięki stałej współpracy z bankami zapewniamy preferencyjne kredytowanie na instalację fotowoltaiczną (OZE). Rata kredytu nie będzie większa niż Twój obecny rachunek za prąd!

Dlaczego MY?

Nasz system

System pracuje bezobsługowo i bezawaryjnie. Zapewniamy całodobowy monitoring pracy Twojej instalacji oraz serwis.

Dlaczego My?

Nasi dostawcy

Budujemy tylko z najlepszych materiałów i podzespołów od nawiększych światowych producentów .

Obszar naszego działania

Działamy na terenie
całej Polski!

Interesuje Cię fotowoltaika, pompa ciepła lub folie grzewcze? Działamy nie tylko na terenie miejscowości: Konin, Ślesin, Słupca, Rychwał, Golina, Kleczew, Kramsk, Licheń, Powidz, Sompolno, Września, Gniezno, Kalisz, Poznań. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność! Dołącz do słonecznej rewolucji i przestań przepłacać za prąd!

fotowoltaika konin