Instalacje fotowoltaiczne dla przedsiębiorstw

Oszczędzaj i zarabiaj
z fotowoltaiką w firmie!

Fotowoltaika w firmie to tania i ekologiczna energia na co dzień!

Preferencyjne finansowanie inwestycji w fotowoltaikę dla firmy!

Fotowoltaika dla firm

Zatrudnij Słońce w swojej firmie

Zmniejsz wydatki za prąd w firmie do minimum. Zainwestuj w czystą energię. Większość firm i przedsiębiorstw dysponuje wolną powierzchnią dachową lub gruntową. Ta przestrzeń nadaje się idealnie do budowy instalacji fotowoltaicznych, możliwe jest optymalne zagospodarowanie powierzchni dachów na budynkach biurowych, halach przemysłowych, magazynach itp. Jest to sposób na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Dzięki zmianom w prawie małe i średnie przedsiębiorstwa mogą magazynować energię w sieci (instalacje do 50 kWp), a nadwyżki wyprodukowanej energii wykorzystać w porze nocnej lub okresie zimowym. Nie potrzeba żadnych akumulatorów!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Fotowoltaika dla firmy

Czy to się opłaca?

Inwestycja w instalację fotowoltaiczną pozwoli zamienić wysoki rachunek za prąd na niższą ratę leasingu lub kredytu, a po okresie zwrotu inwestycji uzyskać darmowe źródło energii elektrycznej dla firmy i znacząco obniżyć koszty.
Wprowadzana właśnie „opłata mocowa” ma dodatkowo obciążyć budżety firm, warto więc pomyśleć o uniezależnieniu się od takich „niespodzianek”, które z dnia na dzień zwiększają koszty.
Wykorzystując potencjał odnawialnych źródeł energii budujesz wizerunek swojej firmy jako świadomej i aktywnej proekologicznie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Fotowoltaika dla firmy

Co oferujemy?

Dobierzemy instalację do potrzeb i specyfiki działalności którą prowadzisz dzięki profesjonalnej analizie parametrów sieci i jakości energii z niej dostarczanej.
Dedykowany dla Twojej firmy system będzie pracował bezobsługowo i bezawaryjnie. Zapewniamy całodobowy monitoring pracy instalacji oraz serwis. Budujemy tylko z najlepszych materiałów co gwarantuje najwyższą sprawność oraz długą i bezproblemową eksploatację.
Dzięki stałej współpracy z bankami zapewniamy kredytowanie lub leasing na instalację fotowoltaiczną (OZE). Pomagamy również w uzyskaniu finansowania ze środków publicznych (ARR, NFOŚiGW), na preferencyjnych warunkach.

Dlaczego MY?

Nasz system

System pracuje bezobsługowo i bezawaryjnie. Zapewniamy całodobowy monitoring pracy Twojej instalacji oraz serwis.

Dlaczego My?

Nasi dostawcy

Budujemy tylko z najlepszych materiałów i podzespołów od nawiększych światowych producentów .

Obszar naszego działania

Działamy na terenie
całej Polski!

Interesuje Cię fotowoltaika, pompa ciepła lub folie grzewcze? Działamy nie tylko na terenie miejscowości: Konin, Ślesin, Słupca, Rychwał, Golina, Kleczew, Kramsk, Licheń, Powidz, Sompolno, Września, Gniezno, Kalisz, Poznań. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność! Dołącz do słonecznej rewolucji i przestań przepłacać za prąd!

fotowoltaika konin