Ekologiczne Instalacje fotowoltaiczne

Nowoczesne instalacje
fotowoltaiczne

Fotowoltaika to tania i ekologiczna energia na co dzień!

Fotowoltaika dla domu

Czy to dla mnie?

Twoje rachunki za prąd cały czas rosną? Chciałbyś uniezależnić się od wzrostu cen energii elektrycznej i zapewnić sobie własne odnawialne jej źródło? Wytwarzanie energii elektrycznej z mikroinstalacji jest bardzo proste i nie wymaga obsługi z Twojej strony, a przyjazna aplikacja pozwala na jej monitorowanie.
Moc instalacji fotowoltaicznej jest uzależniona od indywidualnych potrzeb i warunków np.: wielkości dachu lub wolnej działki, ustawienia dachu względem pozycji słońca, kąta nachylenia dachu, zacienień. Obliczamy moc instalacji tak, aby w pełni zaspokoiła zapotrzebowanie na energię elektryczną Twojego gospodarstwa domowego.
Wraz z profesjonalnym doborem, montażem i uruchomieniem instalacji fotowoltaicznej zapewniamy pełną obsługę w załatwianiu wszelkich formalności (zgłoszenie instalacji do lokalnego dostawcy energii, złożenie wniosku o dotację w programie „Twój Prąd” lub „Czyste Powietrze”). Jeśli potrzebujesz środków na sfinansowanie inwestycji, dzięki stałej współpracy z bankami zapewniamy preferencyjne kredytowanie na instalację fotowoltaiczną (OZE). Rata kredytu nie będzie większa niż Twój obecny rachunek za prąd!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Fotowoltaika dla rolnika

Uprawiaj energię ze słońca w swoim gospodarstwie

Instalacja fotowoltaiczna sprawi, że Słońce stanie się dla Twojego gospodarstwa jeszcze ważniejsze. Zmniejszysz do minimum opłaty za energię elektryczną, ponieważ produkować ją będzie Twoja własna elektrownia słoneczna! Rozwijaj swoje gospodarstwo otwierając się na odnawialne źródła energii.

Jakie korzyści przyniesie Twojemu gospodarstwu własna instalacja fotowoltaiczna?

  • skutecznie obniży koszty energii elektrycznej, dzięki produkcji własnej
  • uwolni od podwyżek cen energii elektrycznej i nowo wprowadzonej „opłaty mocowej”
  • zabezpieczy gospodarstwo przed przerwami w dostawie prądu (przy własnym magazynie energii),
  • przyniesie dodatkowe zyski poprzez oddawanie nadprodukcji prądu do sieci publicznej,
  • można odliczyć aż 25% nakładów inwestycyjnych od podatku rolnego (masz na to 15 lat),
  • pozwoli efektywnie wykorzystać zasoby gospodarstwa – instalacje mogą być tworzone na dachach budynków gospodarczych i na terenach zielonych.

Proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb energetycznych gospodarstwa i możliwości finansowych. Projektujemy wydajne instalacje fotowoltaiczne, zajmujemy się ich montażem i uruchomieniem oraz monitoringiem pracy. Świadczymy usługi systematycznej konserwacji i serwisowania elementów instalacji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Fotowoltaika dla firm

Zatrudnij Słońce w swojej firmie

Zmniejsz wydatki za prąd w firmie do minimum. Jeśli dysponujesz wolną powierzchnią dachową lub gruntową możesz ją optymalne zagospodarować pod budowę instalacji fotowoltaicznej! Jest to sposób na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Dzięki zmianom w prawie małe i średnie przedsiębiorstwa mogą magazynować energię w sieci (instalacje do 50 kWp), a nadwyżki wyprodukowanej energii wykorzystać w porze nocnej lub okresie zimowym.

Myślisz o obniżeniu kosztów? Wprowadzona ostatnio „opłata mocowa” dodatkowo obciążyć budżety firm, warto więc pomyśleć o uniezależnieniu się od takich „niespodzianek”.

Dobierzemy instalację do potrzeb i specyfiki działalności, którą prowadzisz, dzięki profesjonalnej analizie parametrów sieci i jakości energii z niej dostarczanej. Dedykowany dla Twojej firmy system będzie pracował bezobsługowo i bezawaryjnie. Dzięki stałej współpracy z bankami zapewniamy kredytowanie lub leasing na instalację fotowoltaiczną (OZE). Pomagamy również w uzyskaniu finansowania ze środków publicznych (ARR, NFOŚiGW), na preferencyjnych warunkach. Wykorzystując potencjał odnawialnych źródeł energii budujesz wizerunek swojej firmy jako świadomej i aktywnej proekologicznie!

Dlaczego MY?

Nasz system

System pracuje bezobsługowo i bezawaryjnie. Zapewniamy całodobowy monitoring pracy Twojej instalacji oraz serwis.

Dlaczego My?

Nasi dostawcy

Budujemy tylko z najlepszych materiałów i podzespołów od nawiększych światowych producentów .

Obszar naszego działania

Działamy na terenie
całej Polski!

Interesuje Cię fotowoltaika, pompa ciepła lub folie grzewcze? Działamy nie tylko na terenie miejscowości: Konin, Ślesin, Rzgów, Rychwał, Golina, Kleczew, Kramsk, Licheń, Mikorzyn, Powidz, Sompolno, Kalisz, Poznań. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność! Dołącz do słonecznej rewolucji i przestań przepłacać za prąd!

fotowoltaika konin
fotowoltaika konin
FOTOWOLTAIKA
pompy ciepła konin
POMPY CIEPŁA
ładowarki do samochodów elektrycznych
STACJE ŁADOWANIA
audyt energetyczny konin
TERMOMODERNIZACJA