Fotowoltaika - praca, kariera i rozwój

Kariera

Pracuj w nowoczesnej firmie i zgranym zespole!

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

umowa o pracę, pełny etat

Jeśli lubisz wyzwania, negocjacje i pracę z ludźmi – zapraszamy do nas!

Oczekujemy:

  • dobrej organizacji pracy własnej
  • zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • motywacji i determinacji w osiąganiu wyznaczonych celów
  • chęci  do pracy i rozwoju, odpowiedzialności
  • mile widziane doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klienta
  • dobrej znajomości obsługi komputera,  pakietu MS Office
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • komunikatywności
  • wykształcenia minimum średniego
  • wysokiej kultury osobistej
  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość branży fotowoltaicznej i elektrycznej

Obowiązki:

  • sprzedaż usług i pozyskiwanie klientów
  • rozbudowa bazy klientów
  • bieżąca kontrola realizacji założeń strategii sprzedaży
  • aktywna promocja firmy
  • wyjazdy samochodem służbowym w ramach obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilną pracę z umową o pracę
  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży
  • Samochód służbowy
  • Telefon służbowy
  • Pracę w miłym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w temacie na adres: biuro@akordbis.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W przesłanym CV prosimy zamieścić poniższą klauzulę RODO:
Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AKORDBIS s.c. z siedzibą w Kazimierzu Biskupim przy Pl. Wolności 22. w celu i zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Elektryk / Monter instalacji fotowoltaicznych

Dołącz do naszego zespołu już dziś – aplikuj!

Oczekujemy:

  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej i elektrycznej
  • uprawnienia SEP – min. E
  • chęci  do pracy i rozwoju,
  • odpowiedzialności

Obowiązki:

  • montaż instalacji fotowoltaicznych
  • montaż instalacji elektrycznych
  • praca w terenie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w branży
  • Pracę w młodym, zgranym i ambitnym zespołem
  • Zdobywanie nowych doświadczeń

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Obszar naszego działania

Działamy na terenie
całej Polski!

Interesuje Cię fotowoltaika, pompy ciepła lub folie grzewcze? Działamy nie tylko na terenie miejscowości: Konin, Ślesin, Rzgów, Rychwał, Golina, Kleczew, Kramsk, Licheń, Mikorzyn, Powidz, Sompolno, Kalisz, Poznań. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność! Dołącz do słonecznej rewolucji i przestań przepłacać za prąd!

fotowoltaika konin