magazyny energii elektrycznej z Fotowoltaiki

Czym są magazyny energii
i kiedy zamontować.

Używaj taniej i ekologicznej energii na co dzień!

Jeśli nie posiadasz magazynu energii i oddajesz wyprodukowany prąd bezpośrednio do sieci energetycznej, wraca do Ciebie tylko 70%!

Magazyn energii

Czy jest potrzebny?

Magazyn energii umożliwia przechowywanie energii wyprodukowanej przez Twoją instalację fotowoltaiczną oraz bezpieczne i nieprzerwane zasilanie domu w przypadku awarii sieci energetycznej. Jesteś odporny na wszelkie awarie zasilania, anomalie pogodowe oraz inne niespodziewane wydarzenia
Jeśli nie posiadasz magazynu energii i oddajesz wyprodukowany prąd bezpośrednio do sieci energetycznej, wraca do Ciebie tylko 80% lub 70%. Dzięki ME cała energia zostaje z Tobą!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

magazyny energii - dobór

Co bierzemy pod uwagę przy doborze parametrów magazynu mocy?

Przy doborze parametrów magazynu energii należy uwzględnić:

  • moc falownika
  • sprawność maksymalną
  • pojemność baterii
  • ilość cykli ładowania/rozładowania baterii
  • okres gwarancji

Magazyn Energii powinien być zabezpieczony przed przeciążeniami i zwarciami. Dobrze jeśli posiada również zabezpieczenia antywyspowe umożliwiające odłączenie się od sieci energetycznej i pracę w układzie wyspowym – off-grid.

Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji prześlij zapytanie, korzystając z formularza lub zadzwoń do naszego doradcy technicznego.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Magazyn energii

W czym pomożemy?

Przeanalizujemy Twoje potrzeby i stabilność zasilania z sieci energetycznej na tej podstawie dobierając optymalną wielkość magazynu energii.
Zaprojektujemy i zamontujemy magazyn energii w Twoim domu zapewniając profesjonalną obsługę i serwis. Dobrze funkcjonujący magazyn nie wymaga obsługi i przywraca zasilanie w razie awarii w ciągu ok. 40 ms.

fotowoltaika konin
FOTOWOLTAIKA
pompy ciepła konin
POMPY CIEPŁA
ładowarki do samochodów elektrycznych
STACJE ŁADOWANIA
audyt energetyczny konin
TERMOMODERNIZACJA

Obszar naszego działania

Działamy na terenie
całej Polski!

Interesują Cię magazyny energii, stacje ładowania samochodów elektrycznych, fotowoltaika, pompy ciepła lub folie grzewcze? Działamy nie tylko na terenie miejscowości: Konin, Ślesin, Rzgów, Rychwał, Golina, Kleczew, Kramsk, Licheń, Mikorzyn, Powidz, Sompolno, Kalisz, Gniezno, Poznań. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność! Dołącz do słonecznej rewolucji i przestań przepłacać za prąd!

fotowoltaika konin