pompa ciepła Nowoczesna i ekologiczna

Ekologiczne i ekonomiczne
ogrzewanie domu i firmy

Ekologiczne ogrzewanie w Twoim domu i firmie.

Odmienimy Twoją kotłownię!

Zapomnij o zakupie, składowaniu i ładowaniu opału do pieca!

Pompa ciepła

Czy to dla mnie?

Pompa ciepła to energooszczędne i przyjazne środowisku źródło ciepła dla Twojego domu lub firmy. Pompa ciepła z odpowiednio dobranym systemem ogrzewania, pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania. Zapewnia także produkcję ciepłej wody użytkowej, a w okresie letnim może również chłodzić pomieszczenia. Zainstalowana w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną pozwoli Ci zapomnieć o rachunkach za prąd i ogrzewanie. To bardzo estetyczne rozwiązanie, które nie wymaga remontu czy dużej ingerencji w budynek. Zaletą jest też cicha praca i wygodna obsługa pompy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Pompa ciepła

Co warto wiedzieć?

Pompa ciepła to zestaw, w którego skład wchodzą agregat umieszczony na zewnątrz budynku i jednostka wewnętrzna. Część wewnętrza połączona jest przewodami, którymi płynie czynnik chłodniczy, dzięki niemu otrzymujemy ciepło w domu. Pompy świetnie współpracują zarówno z grzejnikami, ogrzewaniem podłogowym jak i klimakonwektorami.

Co uwzględnić podczas doboru właściwej pompy ciepła dla Twojego domu lub firmy?

  • powierzchnię budynku
  • ogóle zapotrzebowanie cieplne
  • rodzaj istniejącego ogrzewania.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Pompa ciepła

W czym pomożemy?

Odmienimy Twoją kotłownię! Nie potrzebna już będzie przestrzeń do składowania opału, odejdzie problem z jego zakupem i transportem. Zapomnisz też o załadunku czy rozładunku kotła, dokładaniu opału czy czyszczeniu paleniska!

Na Państwa zlecenie dobierzemy pompę ciepła i wykonamy związaną z nią instalację.

Wraz z profesjonalnym doborem, montażem i uruchomieniem pompy ciepła pomożemy również w składaniu wniosku o dotację z programu „Czyste Powietrze”. Jeśli potrzebujesz środków na sfinansowanie inwestycji na przykład zakup pompy ciepła, zapewnimy preferencyjne kredytowanie lub leasing.

Dlaczego MY?

Nasz system

System pracuje bezobsługowo i bezawaryjnie. Zapewniamy całodobowy monitoring pracy Twojej instalacji oraz serwis.

Dlaczego My?

Nasi dostawcy

Budujemy tylko z najlepszych materiałów i podzespołów od nawiększych światowych producentów .

fotowoltaika konin
FOTOWOLTAIKA
pompy ciepła konin
POMPY CIEPŁA
ładowarki do samochodów elektrycznych
STACJE ŁADOWANIA
audyt energetyczny konin
TERMOMODERNIZACJA

Obszar naszego działania

Działamy na terenie
całej Polski!

Interesuje Cię fotowoltaika, pompy ciepła lub folie grzewcze? Działamy nie tylko na terenie miejscowości: Konin, Ślesin, Rzgów, Rychwał, Golina, Kleczew, Kramsk, Licheń, Słupca, Powidz, Sompolno, Kalisz, Poznań. Obszarem naszego działania jest cała Polska. Instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność! Dołącz do słonecznej rewolucji i przestań przepłacać za prąd!

fotowoltaika konin