panele fotowoltaiczne zintegrowane

Lindab SolarRoof™ to gotowy dach ze zintegrowanymi panelami fotowoltaicznymi, które razem tworzą jedną, estetyczną płaszczyznę i są nowoczesnym rozwiązaniem oraz alternatywą dla tradycyjnych paneli solarnych.

Ekologiczny i elegancki dach

Inwestorzy nie muszą już wybierać pomiędzy funkcjonalnością a wyglądem dachu. Lindab SolarRoof™ to dach, który produkuje energię elektryczną i nie zmienia przy tym swojego pierwotnego wyglądu. Lindab SolarRoof™ to idealne i zintegrowane połączenie wysokiej jakości pokrycia dachowego wykonanego z najwyższej jakości stali z wydajnymi panelami solarnymi. W rezultacie tego połączenia, powstaje nowoczesny dach, który przyciąga uwagę swoim wyglądem i jest ekologicznym rozwiązaniem produkującym prąd pozytywnie wpływającym na środowisko.

Panele fotowoltaiczne Systemu Lindab SolarRoof™

Oferujemy kompletne rozwiązanie dla klientów indywidualnych oraz nieruchomości komercyjnych. W skład systemu wchodzi ponadczasowe pokrycie dachowe wraz z panelami słonecznymi typu CIGS. To nowoczesna technologia cienkowarstwowa o wysokiej wydajności nawet w mniej optymalnych warunkach oświetleniowych. System jest zintegrowany, tzn. że zamawiając Lindab SolarRoof™ klient otrzymuje cały pakiet: panele fotowoltaiczne, falowniki, optymalizatory oraz niezbędne akcesoria podłączeniowe. Dodatkowo – dostęp do aplikacji mobilnej, za pomocą której można w czasie rzeczywistym monitorować produkcję energii elektrycznej. Pakietowy system to oszczędność kosztów (dostawa odbywa się razem z dachem), klient otrzymuje gwarancję na cały system, co daje bezpieczeństwo na długie lata.

panele fotowoltaiczne zintegrowane

Najważniejsze zalety paneli fotowoltaicznych Lindab SolarRoof™:

– wydajność do 98%, dzięki indywidualnemu sterowaniu pojedynczych paneli,

– niska waga nie obciążająca konstrukcji dachu, tylko 2 kg/m²,

– cienkowarstwowy panel o grubości jedynie 2 mm,

– dostępne standardowe długości: 2,3 m oraz 3,1 m,

– niezwykle trwała szwajcarska technologia: brak szklanych elementów, brak mikropęknięć,

– łatwość naprawy i konserwacji: po panelach fotowoltaicznych można chodzić,

– udoskonalone rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa: automatyczny spadek napięcia do 1 V,

– elegancki wygląd.

Panele Fotowoltaiczne o Ponadczasowym wyglądzie

Nasze trwałe pokrycia dachowe są rezultatem pracy szwedzkich inżynierów i skandynawskiego stylu projektowania. Dachy Lindab to długotrwała ochrona przed warunkami atmosferycznymi sprawdzona w surowym skandynawskim klimacie – doskonała jakość przy minimalnej konserwacji.

Jeśli interesują Państwa fotowoltaika lub planują Państwo jej montaż zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą technicznym.